Elektryczne młynki do kawy

Elektryczne młynki do kawy

Elektryczny młynek do kawy to propozycja dla osób potrzebujących wysokiej jakości mielenia kawy. Wiele z prezentowanych poniżej młynków to bardzo wysokiej urządzenia, często do zastosowań komercyjnych, występują również w połączeniu z ekspresami do kawy. Wiodącymi producentami wśród elektrycznych młynków do kawy są Baratza, Ascaso, Nivona czy Zassenhaus. Niezależnie na jaką firmę się zdecydujesz masz gwarancje wysokiej jakości i dobrze zmielonej świeżej kawy.

Młynki elektryczne często posiadają wiele opcji mielenia, które pozwalają dopasować odpowiedni program do wymagań kawosza. Model Baratza Encore to propozycja dla wszystkich osób, chcących przejść z młynków ręcznych do bardziej zaawansowanych urządzeń. Dobrze skonstruowane młynki pozwalają mielić kawę szybko, ale bez nadmiernego jej nagrzewania i wytwarzania pyłu kawowego.

Tani elektryczny młynek żarnowy jakim jest Severin KM3873 to jedna z tańszej propozycji zapewniających dobre wykonanie oraz regulację grubości mielenia ziaren. Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy Baratza Sette 30 AP typ elektrycznego młynka z cyfrowym panelem sterowania, regulacją mielenia oraz doskonale mielącym kawę do espresso i innych rodzajów kaw. Osobom najbardziej wymagającym polecamy młynki żarnowe.

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników