Baratza Sette 270 elektryczny młynek do kawy

1.699,00

Baratza Sette 270 to model klasy średniej w serii Sette firmy Baratza. Seria Sette była gorąco oczekiwana w ciągu ośmiu lat doskonalenia i pojawiła się na scenie w 2017 roku i spotkała się z szerokim uznaniem.

Ta imponująca rodzina młynków do espresso zawiera długą listę innowacji konstrukcyjnych. Kawa jest mielona z leja prosto przez zadziory i natychmiast dozowana z niewielką ilością pół grama retencji. Zewnętrzny zadzior, a nie wewnętrzny, wykonuje wirowanie, rewolucyjną zmianę, która powoduje dwukrotnie większą powierzchnię szlifowania i ultraszybkie szlifowanie.

Opatentowana skrzynia biegów Baratza i mocny silnik o wysokim momencie obrotowym łączą siły, aby zminimalizować ciepło, jednocześnie maksymalizując wydajność i moc.

Opis

Funkcje i wydajność Baratza Sette 270

W naszych testach ulepszenia są jednoznaczne. Sette 270 jest podwójnie szybszy w porównaniu do Vario, dozując od 3,5 do 5,5 na sekundę, w zależności od ustawienia mielenia. Vario ma go lepiej w dziale hałasu, ponieważ Sette jest nieco głośniejszy, ale w przypadku grindów w połowie czasu naprawdę nie mamy nic przeciwko.

Podobnie jak reszta rodziny Sette, model 270 ma wytrzymałe stalowe żarna 40 mm. W porównaniu z 30-tką, żarna Sette 270 są wykonane ze stali nierdzewnej, a nie z tworzywa sztucznego. Podobnie nierdzewny uchwyt zatrzymuje pojemnik, umożliwiając jego wyjęcie podczas wymiany ziaren.

Największym i najlepszym ulepszeniem jest jednak bezstopniowa mikroregulacja, która pozwala na precyzyjne dostrojenie o 270 stopni w przeciwieństwie do 31, oraz trzy programowalne ustawienia dozowania czasowego w porównaniu z 30 AP. Zadziory AP Sette 270 można zamienić na zadziory BG Baratza; jednak znaczące możliwości regulacji 270 zapewniają niezawodną wymianę między dowolnymi metodami parzenia w ciągu lub dwóch. Gotowy, Sette, grindujmy!

Sette 270 jest intuicyjny w obsłudze i programowaniu. Możesz dostosować rozmiar mielenia w 270 ustawieniach, przekręcając pokrętło regulacyjne, aby uzyskać szeroki zakres mielenia 230-950 mikronów. Zapisz swoje ulubione ustawienia, aby łatwo i niezawodnie odtworzyć wyniki. Aby dostosować się do różnych metod parzenia, kołki portaholder Sette 270 otwierają się i odchylają, aby zmielić bezpośrednio w dołączonym 5,6 uncji. pojemnik na fusy, dripper Hario, AeroPress i nie tylko.

Sette 270 umożliwia zaprogramowanie trzech presetów w czasie i jest niesamowicie dokładny; umożliwiając regulację w ciągu 1/100 sekundy w przypadku dawki poniżej 10 sekund lub w ciągu 1/10 sekundy, gdy jest ona dłuższa niż 10 sekund.

Dlaczego powinieneś mieć Baratza Sette 270

Jesteśmy wielkim fanem Baratzy, a linia Sette ekscytuje i zachwyca wszystkimi swoimi innowacjami, minimalną retencją, wygodną programowalnością i szybką dostawą puszystych terenów. Sette 270 to doskonały młynek do espresso, który można połączyć z każdym prosumenckim ekspresem do kawy lub konfiguracją do zaparzania ręcznego i zapewnia doskonałą wartość dzięki 270 ustawieniom mielenia, szerokiemu zakresowi mielenia i programowanemu czasowi mielenia.

Dodatkowe informacje

Producent

Baratza