Baratza Sette 270Wi elektryczny młynek żarnowy

2.499,00

Opis

Sette 270W i

 

Sette 270Wi to pierwszy w historii młynek domowa oferująca funkcję mielenia według wagi bezpośrednio do Twojej kolby lub pojemnika na fusy. Dozowanie jest obliczane i kontrolowane automatycznie przez precyzyjną wagę cyfrową wykorzystującą technologię ważenia Acaia . I in Wi oznacza inteligentny – młynek szybko oblicza i dostosowuje się automatycznie po zmianie ziaren kawy lub wielkości mielenia. Obejmuje również łączność Bluetooth, dzięki czemu możesz sparować Sette 270Wi z aplikacją Acaia Sette Updater na iOS, aby zapewnić terminowe aktualizacje w przypadku zmiany oprogramowania.

Rewolucyjna przekładnia i konstrukcja żarna zapewniają szybkie mielenie i minimalne odpady, ze zintegrowanym zespołem regulacyjnym oferującym 30 makro stopni regulacji oraz 9 oznaczonych ustawień bezstopniowej mikroregulacji dla czułych zmian ustawień mielenia. Poznaj różne metody parzenia dzięki konwertowanemu uchwytowi na urządzenie, który umożliwia mielenie bez użycia rąk, do kolby, dołączonego pojemnika na fusy lub najpopularniejszych urządzeń do parzenia.

Sette 270Wi radzi sobie z kawą mieloną w sposób spójny na każdym etapie procesu.

Zachęcamy do wspierania sprzedawcy Baratza w Twojej społeczności lub online, gdzie znajdziesz optymalne ceny dla naszych młynków.