Ekspres Gaggia Classic i elektryczny młynek Sette 270Wi

3.798,00

Opis

GAGGIA Klasyczny domowy ekspres do kawy Nowy model 2018 RI9480 / 11

Ten nowy Classic ma wszystkie stare cechy modelu zaworu elektromagnetycznego, który po raz pierwszy powstał w 1991 roku. Gaggia zaktualizował model elektromagnesu do standardowej europejskiej wersji Standby, z kilkoma dodatkowymi funkcjami, w tym profesjonalną dyszą parową. Nowa Gaggia Classic jest zwieńczeniem naszej 80-letniej tradycji, historii i doświadczenia. Zaprojektowany dla tych, którzy kochają smak autentycznego włoskiego espresso i chcą śledzić proces ekstrakcji, a następnie profesjonalni bariści zwracający uwagę na szczegóły i precyzję.

PROFESJONALNA GRUPA I UCHWYT FILTRA

Ten sam rozmiar, styl i waga profesjonalnych maszyn, chromowana mosiężna grupa i uchwyt filtra zostały zaprojektowane, aby zagwarantować optymalną temperaturę kawy przez cały proces parzenia i lepszą jakość w filiżance.

PROFESJONALNA RÓŻDŻKA PAROWA

Profesjonalna dysza parowa z dwoma otworami zapewnia najlepszą mleczną piankę na wspaniałe cappuccino w zaciszu własnego domu.

ZAWÓR ELEKTROMAGNETYCZNY

3-drożny zawór elektromagnetyczny zapewnia stałą kontrolę ciśnienia wody w oprawce filtra. Po zaparzeniu gwarantuje doskonałe wysuszenie krążków kawowych, ułatwiając wyjmowanie i czyszczenie.

NOWY INTERFEJS PRZYCISKÓW ROCKERA

Nowy, intuicyjny interfejs z dedykowanymi kontrolkami włączania / wyłączania, espresso i pary dla pełnej kontroli nad funkcjami.

ZESTAW FILTRÓW

Gaggia Classic jest wyposażony w 3 filtry dostosowane do każdego poziomu wiedzy, do kawy mielonej lub w saszetkach.

PŁYTKA NA KUBEK ZE STALI NIERDZEWNEJ

Korzystając z ciepła wytwarzanego przez urządzenie, talerz na 5 filiżanek sprawia, że ​​są one zawsze gotowe do użycia.

NOWE SZCZEGÓŁY NADWOZIA

Odnowiony kształt karoserii ze stali nierdzewnej, który uwidacznia poziom wody, nowa tacka ociekowa poprawiająca stabilność oraz kultowy uchwyt na filtr z charakterystycznym dla Gaggii „G”.

POMPA 15 BAROWA

Idealna presja na przygotowanie włoskiego espresso z warstwą autentycznej „crema naturale”.