Timemore Chestnut C2 ręczny młynek do kawy

339,00

Opis

Jeśli szukasz najwyższej jakości wyników mielenia bez wysokiej ceny, Timemore Chestnut C2 jest dla Ciebie. Te same wysokiej jakości zadziory i wrażenia, których oczekujesz od Timemore, ale za cenę bardziej przystępną niż inne szlifierki ręczne premium.

Najwyższa jakość mielenia

Dla ludzi, którzy są gotowi rzucić się w wir parzeniu wyjątkowej kawy w domu, nie ma inwestycji, która będzie miała większy wpływ na Twój potencjał warzenia niż wybrany młynek. Podczas gdy często mielenie premium ma wysoką cenę, młynek ręczny Chestnut C2 firmy Timemore jest tutaj, aby udowodnić, że jest wyjątkiem od reguły. Wyposażony w ten sam 38-milimetrowy zestaw stożkowych frezów ze stali nierdzewnej, podwójną stabilność łożyska i stopniową regulację mielenia, które można znaleźć w innych wysokiej jakości szlifierkach ręcznych, C2 zawiera plastik PCTG w konstrukcji, w której można znaleźć trochę metalu lub części drewniane na innych szlifierkach. Ten plastik obniża koszty, jednocześnie zapewniając wewnętrzną solidną jakość wykonania.

Powtarzalna spójność

Timemore wykorzystuje stopniową regulację mielenia, aby ułatwić znajdowanie i powrót do ulubionych ustawień mielenia – po prostu dokręć całkowicie regulację mielenia, aby znaleźć punkt zerowy, a następnie policz liczbę kliknięć potrzebnych do dotarcia do celu. C2 oferuje pełny zakres mielenia, umożliwiając mielenie bardzo drobnego nalewania, moka, a nawet espresso, aż po grubsze mielenia przeznaczone do dużych naparów Chemex lub w pełni zanurzonych, takich jak french press. Możesz spodziewać się szlifowania drobnego w zakresie 6–12 kliknięć, średniego mielenia od 13–24 kliknięć i grubego mielenia przy 24+ kliknięciach.

Dodatkowe informacje

Producent

Hario