Ascaso I-mini I1 młynek żarnowy

1.200,00

Opis

To najmniejszy młynek do kawy w naszej ofercie, zaprojektowany i stworzony tak, aby idealnie pasował do domowych ekspresów do kawy Ascaso. Jej wielkość nie pogarsza jej profesjonalnych właściwości, będąc dobrą opcją nie tylko w domu, ale także w profesjonalnych lokalach, które pracują z różnymi odmianami kawy.
Model ten, w wykończeniu z polerowanego aluminium, został wybrany przez Ambiente Trend Forum we Frankfurcie jako modny przedstawiciel młynków do kawy w swojej sekcji, oznaczonej jako „Clean & Pure”. Ta koncepcja Clean & Pure została wzmocniona przez użycie ręcznie polerowanego aluminium.  Występuje w 2 wykończeniach i 4 różnych kolorach.

Ascaso I-mini I1 w szczegółach

Ostrza standardowe: Ostrza klasyczne
Pojemnik na kawę ziarnistą: o pojemności 250 g, ten pojemnik jest wykonany z przezroczystego, odpornego na pęknięcia plastikowego korpusu i pokrywy.
System regulacji mikrometrycznej (MRS)
znany również jako płynna regulacja w celu kontrolowania jakości i konsystencji mielenia. System ten pozwala na niezrównaną, precyzyjną regulację stopnia mielenia, co jest krytyczne przy mieleniu espresso.
Dysza
Młynek Ascaso z dyszą jest wyposażony w komorę na kawę, która kieruje świeżo zmieloną kawę z komory mielenia bezpośrednio do pojemnika na kawę ekspresu lub do filtra do kawy.
Łatwe do czyszczenia
Jednym z ważnych i często pomijanych zadań związanych z posiadaniem dobrego młynka do kawy jest rutynowe czyszczenie. Aby wyczyścić, wystarczy zdjąć pojemnik na kawę ziarnistą i przykryć, aby odsłonić komorę mielenia. Wszystkie komponenty są zaprojektowane z myślą o maksymalnej trwałości i niewielkiej konserwacji.

Dodatkowe informacje

Producent

Ascaso