Bodum Bistro Z elektryczny młynek żarnowy

649,00

Opis

BODUM BISTRO Elektryczny młynek do kawy – czarny

Elektryczny młynek do kawy, przechowywanie całych ziaren w młynku, przycisk, regulowany zegar, sprzęgło cierne, czarny

Elektryczny młynek do kawy BISTRO miażdży ziarna kawy w równomiernym mieleniu za pomocą stożkowego stalowego młynka. Wszystkie dobre oleje i smaki ziaren są zachowane, co jest ważne dla późniejszego zaparzenia dobrej kawy.

Łatwość czyszczenia: Bodum Bistro jest wyjątkowe, ponieważ praktycznie nie elektryzuje się . Oznacza to, że nie będziesz musiał zajmować się brzydkimi, oleistymi pozostałościami z ziaren kawy, które mogą zalegać w twoich zadziorach i z czasem tworzyć dżem. Zestaw plastikowych szprych zapewnia płynny przepływ fusów przez zadziory do odpornego na wyładowania elektrostatyczne pojemnika na fusy (który również można myć w zmywarce).

Bodum Bistro oferuje 12 różnych ustawień mielenia , od delikatnego espresso do grubego French Press. Najlepsze jest to, że stalowe żarna zapewniają precyzyjne szlifowanie przy każdym ustawieniu. Chociaż nie jest tak spójny, jak niektórzy jego drożsi konkurenci , jest więcej niż wystarczający, aby nadążyć za potrzebami kogoś, kto dopiero zaczyna warzelnictwo ręczne.

  • Młynek Bistro Burr Grinder konsekwentnie kruszy ziarna między stożkowymi żarnikami ze stali nierdzewnej. Ten proces zachowuje również właściwy smak i aromat fasoli lepiej niż młynek z ostrzami.
  • Wstępnie ustawiony timer z przyciskiem pozwala użytkownikom zmielić dokładnie taką ilość kawy, jaka jest potrzebna, zachowując świeżość ziaren i zapobiegając marnowaniu.
  • 12 regulowanych ustawień mielenia pozwala użytkownikom z łatwością przejść od espresso do French Press.
  • Wyposażony w sprzęgło cierne, które chroni mechanizm szlifierski przed obecnością małych kamieni.
  • Chwytak ze szkła borokrzemianowego z uchwytem, ​​który można myć w zmywarce, ogranicza statyczne przywieranie fusów.
  • Mieści do 7,75 uncji ziaren kawy.